Zprávy
08. 10. 2019

Dřevostavby letos na Seči

FORUM DŘEVOSTAVBY je nová konference, která přináší na podium lidi, kteří mají co říct. Zarezervujte si čas na konci listopadu...

Termín: 28. a 29. listopadu 2019
Místo: Seč, kongresové centrum Jezerka
Organizátor: Stanislav Müller

Výraz „konference“ je poněkud nevýstižný, protože důraz klademe také na zábavu a společenskou rovinu akce. Přes den načerpáte praktické informace, které můžete velmi rychle aplikovat do své praxe. Večer se pobavíte a navážete nové kontakty nebo prohloubíte ty stávající.

To vše je zabaleno do čtyřhvězdičkového kongresového centra Jezerka, takže se můžete těšit také na skvělou kuchyni a příjemné, moderní prostředí.

Program je nabitý. Čekají vás experti z akademické sféry i z praxe, kteří s vámi budou sdílet svoje zkušenosti, znalosti a dovednosti.

Jedním z hlavních témat letošního Fora je problematika dřevostaveb a předpisů požární bezpečnosti. Nejen, že se v této problematice lépe zorientujete, ale svojí účastí také podpoříte realizaci změn v této oblasti. To není řečnický obrat. Konference se zúčastní osobnosti, které mají a budou mít výrazný vliv na provedení změn v těchto předpisech. Problematiku probereme ze všech možných zorných úhlů od pohledu architekta nebo statika, přes požárně bezpečnostního experta až po hasiče nebo předsedu technické normalizační komise.

Dalším zajímavým tématem bude spolupráce úspěšných architektů a lidí z kvalitních realizačních firem. Perfektně fungující tandem architekt / realizátor může celé dílo posunout o level výš, takže se nechme inspirovat úspěšnými modely, jak to dělají jinde.

Další zajímavá série přednášek „Očima expertů a soudních znalců“ nám představí slepé uličky, kterým se můžeme vyhnout, aniž bychom museli nést následky těchto nejistých experimentů.

Přihlaste se na Forum. Letos jako účastníci. Příští rok už možná jako ti, kteří budou sdílet svoje zkušenosti s ostatními.

Registrujte se online. Vstupenka vás bude stát 2300 Kč bez DPH (2783 Kč vč. DPH) a můžete využít platbu na základě proforma faktury, online platbu kartou nebo expresní platbu bankovními tlačítky. Vstupenka zahrnuje vstup na všechny přednášky, možnosti registrace na souběžné workshopy, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, kompletní stravování po celou dobu akce a vstup na společenský večer včetně rautu. Více na www.ForumDrevoStavby.cz

Organizátorem a odborným garantem akce je Stanislav Müller, autor největší česko-slovenské vzdělávací video databáze na téma dřevostavby, publikované na YouTube.com/DrevoPortal.
Vytvořil tzv. Dokument národní kvality dřevostaveb (DNK), podle kterého jsou certifikováni členové Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Pro Nadaci dřevo pro život navrhl a zrealizoval čtyři ročníky ankety Dřevěná stavba roku. Je jedním ze tří zakladatelů Asociace Blower Door CZ. Než se začal věnovat Foru, zorganizoval pět úspěšných ročníků konference „Dřevostavby v praxi“.